• BDO Advantage - duomenų analizė kitaip
Pranešimai:

BDO Advantage - duomenų analizė kitaip

2018-03-06

Šiandieninis verslas, nepriklausomai nuo ūkio sektoriaus ar vietovės, vis labiau automatizuojamas. Įmonės savo sistemose sukaupia ypatingai daug duomenų, bet duomenys tampa vertingi tik tada, jei mokame juos pateikti ir analizuoti taip, kad jie iš tiesų atneštų naudos. Todėl, matydami didelį rinkos poreikį, mes siūlome savo klientams išsamią finansinių duomenų, ir ne tik, analizę įvairiais pjūviais bei aspektais, pateikiant juos vartotojui patrauklia vizualizacijos forma. Šiandien mes jau galime tai efektyviai atlikti naudodami BDO duomenų analizės įrankį - "BDO Advantage".

"BDO Advantage" naudą pirmiausia pamatėme atliekant audito darbus. Kaip spėjome įsitikinti, tai įrankis, kuris efektyvina audito procesą - leidžia daug greičiau pastebėti svarbias auditui vietas, gerokai sumažėja operacijų skaičius, kurias reikia tikrinti išsamiau, rankiniu būdu. Mūsų auditoriai gali greičiau išanalizuoti daugiau duomenų, todėl vėliau gali skirti daugiau laiko bendraudami su klientais, pateikdami būtinus klausimus ar aptarti rastas rizikas dar visai ankstyvose duomenų analizės stadijose.

Be to, automatizuotos priemonės patrauklios naujai specialistų kartai, kuri "gyvena" išmaniuosiuose telefonuose.

Išsami analizė užtikrina gilų supratimą apie Jūsų verslą ir veiklą, leidžia pasiūlyti efektyvius sprendimus verslo valdymui bei palyginti jūsų duomenis su kitomis jūsų ūkio sektoriaus įmonėmis, taip įvertinant, kur galite pagerinti savo konkurencinį našumą. Naudojant BDO Advantage įrankį taip pat galima patogiai stebėti taikomas vidaus kontrolės priemones sistemoje, nustatyti trūkumus ir taip priimti sprendimus, leidžiančius sumažinti riziką dėl nepakankamos kontrolės, ar, netgi išvengti nuostolių dėl tyčinių įmonės darbuotojų apgaulingų veiksmų.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip "BDO Advantage" gali padėti jūsų verslui priimant efektyvius sprendimus, kreipkitės į Konsultacijų projektų vadovę Raimondą Jankauskienę.

Mes visada pasirengę Jums atsakyti į visus kylančius klausimus.