• Ūkio sektoriai

Gamtos ištekliai

Gamtos ištekliai

Energetikos sektorius yra itin dinamiškas ir sudėtingas. Jis visada intensyviai stebimas ir reguliuojamas, atsižvelgiant į aplinkosaugos problemas, svyruojančias žaliavų ir energijos pardavimo kainas, politinę aplinką bei visuomenės požiūrį.

Ne pelno siekiančios organizacijos

Ne pelno siekiančios organizacijos

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, kuriant pilietinę visuomenę, kasmet auga trečiojo sektoriaus  - ne pelno sektoriaus, vaidmuo. Ne pelno siekiančios organizacijos veikia visose socialinės veiklos sferose ir nuolat susiduria su iššūkiais. 

Prekyba

Prekyba

Prekyba yra vienas sparčiausiai augančių ir besikeičiančių sektorių Lietuvoje.  Naujos technologijos, nauji pardavimų būdai, paklausos įvairumas, prekybos įpročiai ir vis didėjantys pirkėjų lūkesčiai sąlygoja naujas galimybes bei iššūkius.

Finansai

Finansai

Finansinis sektorius yra itin dinamiška verslo šaka, nuolat įtakojama besikeičiančių įstatymų bei teisės aktų reikalavimų, patirianti intensyvią konkurenciją bei išgyvenanti finansinės krizės atgarsius.

Gamyba

Gamyba

Gamyba išlieka viena iš pagrindinių pramonės šakų Lietuvos ir pasaulio ekonomikoje. BDO patyrusią specialistai gali pateikti tinkamus sprendimus gamybos įmonių problemoms ir iššūkiams su kuriais gamintojai susiduria šiandien.

Sveikatos apsauga

Sveikatos apsauga

Lietuvos sveikatos apsaugos sistema gali būti pavyzdžiu Europos valstybėms – dėl sėkmingo krizės šiame sektoriuje suvaldymo ekonominiu sunkmečiu. Šis sektorius yra labai jautrus visuomenės nuomonei o nuolatiniai pokyčiai sveikatos ir socialinių paslaugų sektoriuje bei nuolat didėjantis spaudimas siekti pelningumo sukelia tam tikrus iššūkius.

Telekomunikacijos, ryšiai ir technologijos

Telekomunikacijos, ryšiai ir technologijos

Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus svarba kasmet nuosekliai auga, o ypač sparčiai didėja šio sektoriaus eksportas. Vis daugiau bendrovių persvarsto strategiją ir aktyviau žengia į naujas rinkas. Tai didžiulis, iki galo neišnaudotas potencialas.

Transportas ir logistika

Transportas ir logistika

Transporto sektoriaus įtaka šalies ekonomikai nuolat didėja, jo efektyvumas auga. Šis  sektorius sukuria apie dešimtadalį Lietuvos bendrojo vidaus produkto ir yra viena pirmaujančių šakų Lietuvos paslaugų eksporto srityje.

Viešasis sektorius

Viešasis sektorius

Lietuvos viešasis sektorius vis dar nėra pakankamai išvystytas ir efektyviai suformuotas. Šio sektoriaus „judėjimas“ pirmyn Lietuvoje kol kas vyksta vangiai, bet pokyčiai neišvengiami. Tokioje perspektyvoje BDO siūlo savo žinias ir tarptautinę patirtį, įgyvendinant naujas iniciatyvas ir sprendžiant kylančius sunkumus bei iššūkius.

Nekilnojamas turtas

Nekilnojamas turtas

Nekilnojamo turto sektorius vienas iš greičiausiai besikeičiančių sektorių Lietuvoje. Šis sektorius patyrė itin didžiulius nuostolius krizės laikotarpiu ir kasmet susiduria su naujais iššūkiais ir problemomis. Sektoriaus augimas nestabilus, būdingi sezoniniai svyravimai bei labai jautrus paklausos kitimas priklausomai nuo rinkos ekonomikos tendencijų. Bankroto rizika išlieka viena pagrindinių šio sektoriaus rizikų.