Informuojame, kad šioje interneto svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), siekiant kokybiško, saugaus ir patogaus naršymo joje. Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate naudoti mūsų slapukus. Prašome perskaityti mūsų „Privatumo politiką", kur pateikiama platesnė informacija apie slapukus, kaip juos ištrinti ar užblokuoti.
  • Finansinių ataskaitų auditas

Finansinių ataskaitų auditas

Auditoriaus nuomonė yra skirta suteikti pagrįstą, bet ne absoliutų užtikrinimą, kad finansinės ataskaitos visais reikšmingais atžvilgiais pateikia tikrą ir teisingą vaizdą pagal finansinių ataskaitų sudarymo tvarką bei kitus teisės aktus.

Mūsų įmonė atlieka vietinių įmonių, įmonių, priklausančių tarptautinėms įmonių grupėms, bei kitų verslo subjektų auditą. Mūsų klientai yra, gamybos, prekybos, paslaugų įmonės, veikiančios įvairiuose ūkio sektoriuose.

Mūsų audito metodika remiasi tarptautiniais audito standartais. Mūsų naudojami audito įrankiai, garantuoja nuoseklų, sklandų ir kokybišką audito procesą, laikantis vietinių bei tarptautinių audito standartų bei kitų teisės aktų ir tvarkų.