Informuojame, kad šioje interneto svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), siekiant kokybiško, saugaus ir patogaus naršymo joje. Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate naudoti mūsų slapukus. Prašome perskaityti mūsų „Privatumo politiką", kur pateikiama platesnė informacija apie slapukus, kaip juos ištrinti ar užblokuoti.
  • Finansai

Finansai

Finansinis sektorius yra itin dinamiška verslo šaka, nuolat įtakojama besikeičiančių įstatymų bei teisės aktų reikalavimų, patirianti intensyvią konkurenciją bei išgyvenanti finansinės krizės atgarsius.

BDO turi ilgametę patirtį ir išsamų supratimą apie finansinių paslaugų sektoriaus sudėtingumą ir unikalius iššūkius Jūsų verslui. Priklausydami pasauliniam tinklui, kuris vienija daugiau nei 140 šalių, mes galime suteikti paslaugas vietinės rinkos ir tarptautiniams klientams. Mūsų patyrusi, aukštos kvalifikacijos BDO profesionalų komanda gali Jums pasiūlyti sprendimus iškilusioms problemomis spręsti bei suteikti paslaugas mokesčių apskaičiavimo, audito ir kitose finansinėse srityse.