Informuojame, kad šioje interneto svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), siekiant kokybiško, saugaus ir patogaus naršymo joje. Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate naudoti mūsų slapukus. Prašome perskaityti mūsų „Privatumo politiką", kur pateikiama platesnė informacija apie slapukus, kaip juos ištrinti ar užblokuoti.
  • Transportas ir logistika

Transporto ir logistikos sektorius

Transporto sektoriaus įtaka šalies ekonomikai nuolat didėja, jo efektyvumas auga. Šis  sektorius sukuria apie dešimtadalį Lietuvos bendrojo vidaus produkto ir yra viena pirmaujančių šakų Lietuvos paslaugų eksporto srityje. Tai trečia pagal dydį Lietuvos ekonomikos sritis po apdirbamosios gamybos ir prekybos.  Visame pasaulyje transporto sektorius susiduria su didžiuliais iššūkiais: kintančiomis energijos sąnaudomis, griežtėjančiais aplinkosaugos reikalavimais, ekonominiais bei politiniais barjerais ir technologijų naujovėmis.

Mūsų BDO ekspertai turi ilgametę patirtį ir žinias šiame verslo sektoriuje yra visuomet pasirengę padėti jums mokesčių, teisiniais,  audito bei visais kitais konsultaciniais verslo klausimais.