Gamtos ištekliai

Gamtos ištekliai

Gamtos išteklių sektorius yra itin dinamiškas ir sudėtingas. Jis visada intensyviai stebimas ir reguliuojamas, atsižvelgiant į aplinkosaugos problemas, svyruojančias žaliavų ir energijos pardavimo kainas, politinę aplinką bei visuomenės požiūrį. Išskirtinis dėmesys skiriamas energijos vartojimo efektyvumo didinimui, šilumos ūkio pertvarkai ir šiuos prioritetus įgyvendinančioms programoms, kurios sudarys sąlygas pagerinti energetinę situaciją, skatinti energetinio ūkio atnaujinimą, siekti nustatyti patikimus, kokybiškus, mažiausių sąnaudų reikalaujančius šilumos gamybos ir tiekimo būdus, taip sukuriant tiesioginę naudą vartotojams.

Būdama Europos Sąjungos nare, Lietuva siekia tolesnės ir gilesnės šalies energetikos sektoriaus integracijos į bendrąją ES energetikos rinką ir ES energetines sistemas.  

Šie kasdieniai poreikiai ir iššūkiai gali būti suvaldomi kartu su mūsų – BDO komanda.  Mūsų profesionalai turi daugiametę patirtį įvairiuose projektuose ir be tradicinių paslaugų paketo: audito, mokesčių ir verslo konsultacijų, galime padėti spręsti unikalius Jums kylančius klausimus ir problemas.