Viešasis sektorius

Viešasis sektorius

Lietuvos viešasis sektorius vis dar nėra pakankamai išvystytas ir efektyviai suformuotas. Šio sektoriaus „judėjimas“ pirmyn Lietuvoje kol kas vyksta vangiai, bet pokyčiai neišvengiami. Tokioje perspektyvoje BDO siūlo savo žinias ir tarptautinę patirtį, įgyvendinant naujas iniciatyvas ir sprendžiant kylančius sunkumus bei iššūkius.

2014 m. vasario mėnesį buvo sukurta BDO Europos viešojo sektoriaus bendrija ir pasirašytas strateginis planas įgyvendinti ES svarbių klientų programą (BDO EU DESK).  BDO dydis ir turimi ofisai visoje Europoje, profesiniai įgūdžiai bei neįkainojama viešojo sektoriaus patirtis – tai esminiai gebėjimai, kurie yra svarbūs dalyvaujant ES viešojo sektoriaus veikloje.

BDO Lietuvoje turi 5 metų darbo patirtį konsultuojant Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartų diegime Lietuvos Respublikos savivaldybėse.

Patirtis, įgyta glaudžiai bendradarbiaujant su LR savivaldybių  Centralizuotos buhalterijos, Centralizuotos biudžetinių įstaigų buhalterinės apskaitos bei Finansų ir biudžeto skyriais, konsultuojant klausimais, susijusiais su Viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartų taikymu diegiant „My Lobster” apskaitos sistemą.