Svetainės Teisinės sąlygos

Ši svetainė pateikia bendrą informaciją apie BDO auditas ir apskaita, UAB teikiamas paslaugas ir veiklą. Svetainėje pateikiama informacija jokiomis aplinkybėmis neturi būti laikoma patarimu ar reikalavimu pirkti audito, apskaitos, mokesčių, teisines ar kitas profesines paslaugas. Pateikta bendroji informacija neturėtų būti taikoma jūsų individualiems poreikiams negavus profesionalios konsultacijos. Jūsų naudojimasis visa informacija yra jūsų pačių rizika. Prieš priimant bet kokius sprendimus arba imantis bet kokių veiksmų, kurie gali turėti įtakos jūsų asmeniniam verslui ar finansams, turėtumėte pasikonsultuoti su kvalifikuotu profesionalu konsultantu.

Šioje svetainėje pateikta informacija priklauso mums arba yra mūsų licencijuota. Ši informacija apima, bet vien tuo neapsiriboja - vaizdinę medžiagą, tekstus, piktogramas, dizainą ir išvaizdą. Svetainės kopijavimas yra draudžiamas, išskyrus pagal numatytas autorines teises, kurios yra šių teisinių sąlygų dalis. Negalima platinti ar komerciškai panaudoti svetainės turinio be mūsų raštiško sutikimo. Taip pat be mūsų sutikimo negalima skelbti šios svetainės informacijos kitose svetainėse, socialiniuose bei kituose tinkluose.

BDO yra nepriklausomų apskaitos, audito, mokesčių ir konsultacijų įmonių, kurios teikia profesionalias paslaugas bendru BDO vardu,  traptautinis tinklas („BDO tinklas“).

BDO yra BDO tinklo ir kiekvienos BDO įmonės narės prekės ženklas.

BDO auditas ir apskaita, yra ribotos atsakomybės UK kompanijos BDO International narė ir nepriklausomų bendrovių tarptautinio BDO tinklo vienintelė teisėta atstovė.